nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - salon i kuchnia
nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - salon
nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - jadalnia
nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - widok na kuchnię
nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - wypoczynek
nowoczesne kolorowe wnętrze z pomysłem - sypialnia

Kolorowe mieszkanie w Rzeszowie

powierzchnia: 20 x 20m2
rok: 2008

Czas na coś z zupełnie innej beczki.

Tu nie liczy się powaga, elegancja i wyszukany styl. Konieczny jest natomiast ciekawy pomysł i dobra zabawa przy projektowaniu. Czyli jednym słowem wnętrze na luzie.

To zlecenie dostaliśmy od młodej pary, którza właśnie takie podejście miała do swojego przyszłego mieszkania. Lubią żywe kolory, oryginalne rozwiązania, swobodną atmosferę. Reszta to już nasza sprawa.

Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduje się w Rzeszowie i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Projektowanie rozpoczęliśmy jak zawsze od reorganizacji ścianek działowych w mieszkaniu. Układ salonu był nietypowy, ale bardzo kameralny. Przebudowę ograniczyliśmy do przesłonięcia części kuchennej krótką ścianą, tworząc w ten sposób wnękę na stół i krzesła. Ściana salonu została wydłużona na taką odległość, aby w przyszłości można było umieścić tam drzwi i aby w ten sposób mógł pełnić rolę sypialni.

Możliwości


Klienci pozostawili nam wolną rękę mogliśmy więc nieco poszaleć przy projektowaniu. Ze względu na to, że projektowaliśmy dla młodego małżeństwa z dzieckiem postanowiliśmy wprowadzić do wnętrza kilka zabawnych elementów. Na ścianie dzielącej salon od kuchni namalowaliśmy drzewo, na którym 'powiesiliśmy' telewizor. Na całej ścianie w kuchni ułożyliśmy prawdziwą cegłę, która wprowadza do wnętrza bardzo swojską atmosferę. Na podłodze w salonie leży duży dywan ze skóry cielęcej, a całość uzupełniają zabawne obrazy z sylwetkami zwierząt i ludzi.

Kolor


Kolor pełni bardzo ważną funkcję w tym wnętrzu - jest bardzo różnorodny i kontrastowy dzięki czemu panuje tu wesoła, niezobowiązująca atmosfera. Wspomniana już czerwona cegła w kuchni kontrastuje z białymi lakierowanymi frontami mebli oraz czarnymi sprzętami. Nieco spokojniejszym elementem są tu meble oraz blat z jasnego drewna. Ściany salonu i przedpokoju pomalowane są w kolorach granatowym i brązowym uzupełnionym wnękową szafą w odcieniu miętowym. Na tym tle najbardziej wybija się żółty fotel. Przy projektowaniu tego wnętrza przyłożyliśmy dużą wagę to tego, aby zastosowane kolory nie przytłaczały swoim kontrastem, dzięki temu pomimo zastosowania różnorodnych wzorów i barw panuje w nim przyjemna atmosfera.

apartament Jędrzejów

Jędrzejów


Lekkie i delikatne wnętrze mieszkania.
apartament Warszawa

Komfortowy

Warszawa


Wygodne wnętrze urządzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.
Mieszkanie w stylu skandynawskim

Minimalistyczne

Kraków | Ludwinów


Proste i tradycyjne wnętrze.
Wnętrze minimalistyczne Kraków

Minimalistyczne

Kraków |
Prądnik Biały


Białe minimalistyczne mieszkanie.
wnętrze luksusowego apartamentu

Luksusowy


Wygodny apartament z pięknym widokiem
dom Warszawa Zielonki

Warszawa | Zielonki


Dom jednorodzinny
mieszkanie Kraków

Nowoczesne

Kraków | Dębniki


Projekt nowoczesnego lokalu z jasnym drewnem
Klimatyczne wnętrze

Klimatyczne

Kraków | Czyżyny


Mieszkanie pełne kolorów i faktur, tworzących wyjątkową atmosferę.
Wnętrze eleganckiego apartamentu w Krakowie

Elegancki

Kraków | Dębniki


Komfortowa przestrzeń w prostym i eleganckim stylu nawiązująca do wnętrz hotelowych.
wnętrze dla mężczyzny

Miejski


Apartament zaprojektowany w męskim stylu

linki Google+: Biuro architektoniczne i projektowanie wnętrz Kraków Rzeszów        Strona używa cookies.Pokaż więcej informacji o cookies       Prawa autorskie